Wiosna i lato mogą być przyjemnymi porami roku, ale przynoszą też swoją uczciwą część problemów. Na przykład, nie tylko masz do czynienia z wyższymi temperaturami, ale może również trzeba obsługiwać sezonowe alergie zbyt.

Chociaż nie każdy ma ten problem, wiele osób zaczyna kichać i ma do czynienia z czerwonymi, wodnistymi oczami, gdy kwiaty i drzewa zaczynają kwitnąć. Pyłki mogą być prawdziwym problemem dla niektórych osób, a katar sienny jest jedną z najczęstszych alergii.

Jednakże, letnie biuro nie musi być miejscem, gdzie alergie powodują poważne problemy. Zobacz ten film, który zawiera kilka bardzo przydatnych porad dotyczących radzenia sobie z alergiami w miejscu pracy.

Podczas gdy wentylacja w biurze jest ważnym tematem do omówienia, unikanie zaostrzenia alergii jest również czymś, o czym należy pomyśleć. Musisz mieć otwarte okna od czasu do czasu, przynajmniej na tyle, na ile możesz, a dla niektórych może to być problem.

Jeśli masz pracowników, którzy zmagają się z sezonowymi alergiami, dlaczego nie odsunąć ich biurek od okien, aby nie byli bezpośrednio narażeni na działanie pyłków i innych alergenów? Oczywiście zawsze należy upewnić się, że urządzenia klimatyzacyjne zostały wyczyszczone przed nadejściem cieplejszej pogody, a także upewnić się, że są one konserwowane i czyszczone przez cały okres wiosenny i letni.

To samo dotyczy wentylatorów biurkowych. Upewnij się, że są one regularnie czyszczone i wybierz te energooszczędne, aby utrzymać koszty na niższym poziomie i zmniejszyć wpływ na środowisko.

Jeśli masz dywany, upewnij się, że są one regularnie odkurzane, ponieważ możliwe jest, że kurz i inne alergeny mogą czaić się wewnątrz dywanu i powodować pogorszenie problemów.

Jeśli jednak dana osoba w znacznym stopniu zmaga się z alergiami sezonowymi, bez wątpienia rozumie, jak radzić sobie z własnymi alergiami. W takim przypadku zapytaj ich, czy jest coś, co możesz zrobić jako firma, aby ułatwić im życie i dostosować się do tego, co możesz.